تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
شرایط اجاره خودرو در کیش به چه صورت می باشد!

شرکت های اجاره خودرو

این شرکت ها بجز اجاره انواع خودرو در تلاش اند تا نیازهای جانبی افراد از قبیل تعبیه ردیاب , وسایل سرگرمی کودکان , تجهیزات اتومبیل و … را برای افراد فراهم کنند


مشتریان اجاره خودرو

مشتریان به دلایل مختلفی ترجیح می دهند که از این خدمات استفاده کنند.برای نمونه:


1- مشتریانی که توانایی خرید خودرو را در آن زمان ندارند

2- مشتریانی ک خودروی آنها آسیب دیده و در دست تعمیر می باشد

3- افرادی که برای یک مراسم تشریفاتی مانند مراسم عروسی خودرو اجاره می کنند

4- مسافرانی که در آن مدت به خودرو احتیاج دارند و…


تاریخچه اجاره خودرو

اجاره خودرو به زمان های دور باز میگردد. اما قبل تر از آن نیز مردم اسب ها , درشکه ها و دیگر وسایلی را که در آن زمان وسایل نقلیه محسوب می شد , در اختیار افراد دیگر قرار داده و از آن ها کرایه دریافت می کردند. در سال 1912 میلادی اولین شرکت اجاره دهنده ی خودرو در آلمان با 3 خودرو فعالیت خود را در این زمینه به طور رسمی آغاز کرد.در زمان جنگ جهانی دوم بازار اجاره خودرو به شدت داغ شد و بسیاری از شرکت ها همچون EUROPECAR در آن زمان تاسیس شدند.


فعالیت شرکت های اجاره خودرو به چه صورت است؟

این که اجاره خودرو چیست و شرکت های اجاره خودرو چگونه نیازهای مشتریان را برآورده می کنند را مورد بررسی قرار دادیم.اما فعالیت این شرکت ها به جه صورت است؟


معمولا شرکت های اجاره خودرو , اتومبیل های خود را به دو روش تهیه می کنند:


1- شراکت با کمپانی های تولید کننده خودرو

کمپانی های تولید کننده خودرو به صورت شرایطی درخواست مشارکت شرکت ها را پذیرفته و شرکت ها پس از مشارکت و تهیه انواع اتومبیل از این کمپانی ها , سود حاصل از کرایه خودرو را به صورت درصدی بین خود و کمپانی تولید کننده تقسیم می کنند.


2- افرادی که خودروهای خود را برای اجاره در اختیار شرکت ها قرار می دهند

کسانی هستند که با خودروی خود با دریافت مبلغی, برای اجاره به شرکت واگذار کرده و با شرکت شریک می شوند.


شماره بندی خودروها

در برخی از کشورها خودروهای اجاره ای با شماره پلاک های مشخصی عرضه می شوند که برای افراد دیگر قابل تشخیص باشد که این خودرو به صورت اجاره ای در اختیار آن راننده قرار گرفته است.


انواع وسایل نقلیه

شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند معمولا در تلاشند تا طیف گسترده ای از وسایل نقلیه شامل اتوبوس , کامیون, اتومبیل ها لوکس و … را ارائه دهند تا مشریان زیادی را با هرگونه شرایط اقتصادی پوشش دهند.


مدارک و شرایط لازم برای اجاره خودرو

افراد و شرکت هایی که خودروهایشان را اجاره می دهند برای اطمینان از سالم بودن خودرو پس از اجاره, ضمانت هایی را از مشتریان دریافت می کنند .


خیلی ها شرایط اجاره خودرو در کیش را نمی دانند راستش را بخواهید شرایط ممکن است از شرکتی به شرکت دیگر فرق داشته باشد. اما اگر به کیش و مناطق آزاد دیگری مانند قشم سفر کرده باشید شاید نخستین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می کند، خودروهای آخرین مدل خارجی است که با قیمتی بسیار ارزان تر از سرزمین اصلی در سطح جزیره رفت و آمد می کنند.

در حقیقت در این جزیره ها اصلا خودرو داخلی نمی بینید اما شاید شما هم دلتان بخواهد برای مدتی اندک هم که شده سوار یکی از این ماشین های آخرین مدل شوید. لازم نیست حتما چند 10 میلیون پول داشته باشید تا بتوانید آنها را بخرید. می توانید برای مدت کوتاهی یکی از این ماشین های خارجی را اجاره کنید و حض لازم را ببرید.


دربست


ن : mahsa
ت : سه شنبه 15 اسفند 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)