تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
اجاره خودرو بدون راننده و بدون چک!


اجاره ماشین ایرانی

برای اجاره خودرو برخی به دنبال ماشین های ایرانی می گردند و افرادی نیز به دنبال اتومبیل های لوکس خارجی هستند . هر کدام از این ها مزیت و اشکالات خود را دارد . اجاره اتومبیل ایرانی قیمت پایین تری دارد و مسلما برای رانندگی نیز راحت تر هستد و میزان تعهد و ریسک پذیری جهت استفاده از آن ها کمتر است نسبت به اجاره ماشین خارجی . ولی از طرفی هم اگر قرار به اجاره باشد خب مطمئنا هزینه به دنبال دارد پس چرا این هزینه را نسبت به ماشینی که می توان آن را با قیمت پایین تر نسبت به ماشین خارجی خرید انجام داد . و در آن طرف کرایه خودرو خارجی در تهران بسیار قابل تر و جذب کننده تر است تا ماشین ایرانی و حداقل تجربه را به کرایه کننده ماشین در جهت استفاده می دهد که برای یک بار نیز شده پشت ماشین لوکس آمریکایی یا … بنشینند . در کل کرایه هرکدام از این ها مزیت و تعهد خود را دارد و انتخاب به خواست مشتری می باشد که صد البته به نسبت نیاز مشتری انتخاب خود را انجام می دهد .


کرایه ماشین و مشکلات آن

احتمال دارد زمانی که ماشینی اجاره می شود مشکلاتی برای اجاره کننده و اجاره دهنده اتفاق می افتد . از این سری از مشکلات در کرایه خودرو می توان به مواردی اشاره کرد . مانند : میزان مسئولیت پذیری اجاره کننده ماشین : یعنی در واقع کسی که خودرو را اجاره می کند آن را به سلامت به دست صاحب خودرو برساند و در واقع امانت داری را به بهترین شکل رعایت کند تا هم خودش متحمل هزینه زیاد خسارت وارده به ماشین نشود و هم اینکه اجاره دهنده وسیله را دچار زیان نکرده باشد . یافتن ضامنی مناسب : اجاره کننده بایستی ضمانت را در قبال جنس اجاره تامیین کند یعنی اینکه به نسبت قیمت ماشینی که قرار به اجاره آن هست تامین ضامن کند که این میزان ضمانت را شرکت راد خودرو تعیین می کند . تایید سلامت ماشینی که به اجاره میرسد : این مورد شامل اجاره ددهنده وسیله می باشد . که باید ماشین مورد تایید کارشناسان باشد که اجاره کننده را دچار حوادث رانندگی بر اثر نقص فنی ماشین نکرده باشد .


اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو جدا از اینکه ماشین ایرانی باشد یا اتومبیل لوکس خارجی و یا هر تفاوت دیگر از این دیدگاه هم اهمیت دارد که کرایه ماشین بدون راننده باشد یا اجاره خودرو با راننده . برخی بنا به هر شرایط که هست دوست دارند ماشین را بدونه راننده اجاره کنند زیرا اینکه یا با خانواده خواهند بود و دوست ندارند خلوت خانوادگیشان از بین برود و راحت در کنار هم سفر خود را انجام دهند یا اینکه شاید به دلیل عدم اعتماد به رانندگی کسان دیگر خودشان فقط پشت فرمان مینشینند و یا هر دلیل دیگر که می تواند شخصی باشد . و افرادی نیز هستند که اتومبیل را با راننده اجاره می کنند زیرا دوست دارند خود را درگیر رانندگی نکند و با استراحت مطلق به محلی که تقاضا دارند برسند و در واقع این که اجاره ماشین بدون راننده باشد یا کرایه ماشین با راننده باشد فقط و فقط به خواست اجاره کننده ماشین می باشد .


اجاره ماشین سواری

اگر برای مسافرت یا استفاده روزانه به یک ماشین مناسب و معقول، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه نیاز دارید، یک ماشین Optima را اجاره کنید و یک ماشین سوناتا را اجاره کنید یا یک ماشین Azera اجاره کنید و برای شما مناسب است.


اجاره اتومبیل ارزان

اگر شما به اجاره ماشین برای مسافرت در داخل تهران یا در شهر البرز (کرج) نیاز دارید، و شما از وسایل نقلیه برای شما استفاده نمی کنید، می توانید یک ماشین پژو پارس را اجاره کنید یا اجاره Peugeot 206 را اجاره کنید و اجاره ماشین Pride و Peugeot 405 اجاره کنید یا کرایه ماشین و کرایه ماشین از چین به طور خودکار.


قیمت اجاره اتومبیل تهران

نرخ اجاره بسته به شرکت و سال تولید خودرو متفاوت است و مدت زمان درخواست شما متفاوت است، بنابراین با نگاه کردن به لیست قیمت شرکت شما می توانید ماشین خود را انتخاب کنید. همچنین با مقایسه شرکت های کرایه خودرو در تهران و اجاره ماشین ها در شهر و لیست قیمت اجاره ماشین های بدون سرنشین در داخل فرودگاه های بین المللی در ایران، اختلاف شدیدی در قیمت ها خواهد داشت.


دربست


ن : mahsa
ت : سه شنبه 15 اسفند 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)