تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
اجاره ماشين عروس با گل بدون وديعه و ضامن!

شركت‌هاي اجاره خودرو نيز معمولاً محصولات اضافي مانند بيمه ثالث، بيمه بدنه خودرو، سيستم موقعيت‌يابي جي‌پي‌اس، سيستم‌هاي سرگرمي و رفاهي، صندلي‌هاي ايمن براي كودكان را ارائه مي‌دهند.

اولين شركت اجاره خودرو، به سال ۱۹۱۲مي‌رسد؛ كه شركت آلماني سيكت با سه خودرو براي اجاره ايجاد شد.جو ساندرز از اوماخا، تنها با يك مدل تي فورد شرايطي در سال ۱۹۱۶ شروع به اجاره كرد، اما در سال ۱۹۱۷، شركت اجاره خودرو ليروي ۱۸ مدل Ts خريداري كرد؛ و سپس در انگلستان، شركت اجاره خودرو با نام Godfrey Davis در سال ۱۹۲۰ ايجاد شد و توسط Europcar در سال ۱۹۸۱خريداري شد.

بسياري از دفترهاي اجاره خودرو انواع زيادي از وسايل نقليه را با توجه به بودجه و نيازهاي شهر مورد نظر استفاده قرار مي‌دهند و بعضي نيز وسايل نقليه تخصصي را با توجه به مكان خود مانند خودروهاي هيبريدي / الكتريكي به مشتريان ارائه مي‌دهند. در فرودگاه‌هاي بزرگ يا در شهرهاي بزرگ، برخي از شركت‌هاي اجاره خودرو، اجاره انواع ماشين‌هاي ايراني و خارجي و همچين لوكس را براي اجاره ارائه مي‌كنند.


بعضي شركتها و موسسات مبتي بر اجاره خودرو صرفاً اقدام به اجاره خودرو از مالك و سپس اجاره مجدد با قيمتي بالاتر به متقاضي اجاره خودرو اقدام مي‌كنند. در اين ميان بعضي ديگر اقدام به خريد خودرو و اجاره مستقيم به متقاضي مي‌نمايند و بعضي از موسسات اجاره خودرو در سراسر دنيا بالغ بر ۵۰۰۰ خودرو را مالك هستند و در اختيار دارند.


اجاره خودرو شرايط اجاره آنها با شهر يا كشورهاي ديگري متفاوت است و از يك شركت به ديگري متفاوت است. به‌طور كلي، خودرو بايد همان شرايطي كه اجاره داده مي‌شود، بازگردانده شود و اغلب نبايد بيشتر از مسافت تعيين شده بيشتر بروند، در غير اين صورت هزينه اضافي كيلومتر بايد پرداخت نماييند.
برخي شركت‌ها حداقل يا حداكثر سن مجاز براي رانندگي تعيين كرده‌اند. در بعضي از كشورهاي، سن قانوني براي اجاره خودرو ۲۵ سال باشد، ولي در ايران سن قانوني براي رانندگي ۱۸ سال است.


اجاره ماشين عروس

ماشين عروس يك خودرو تزئين شده‌است كه داماد با آن عروس را به خانه مشترك مي‌برد. اين رسم يكي از رسوم جديد عروسي ايراني است. در اين انتقال اقوام زوجين نيز مشاركت داشته و با خودروهاي خود و بوق زدن، ماشين عروس را همراهي مي‌كنند


كرايه ماشين عروس


در بسياري از روستاهاي ايران، هنوز عروس را بر مركبي چهارپا مانند اسب و الاغ به خانه داماد مي‌برند. امروزه در شهرها، استفاده از كالسكه و اسب و حتي بالگرد نيز به عنوان مركب عروس رواج دارد.

بسياري از زوج‌هاي جوان به داشتن ماشين عروس عجيب، قديمي يا گران‌قيمت علاقه‌مند هستند. در مقابل برخي نيز به ماشين‌هاي معمولي بسنده مي‌كنند. در هر حال، سوار شدن بر زيباترين مركب خوشبختي آرزوي همه زوج‌ها است. بنابراين استفاده از ماشين‌هاي عادي اغلب راضي كننده نيست. با اين حال، گاهي عروس و داماد ترجيح مي‌دهند از خودروهاي جالبي مانند مدل‌هاي قديمي ژيان نيز استفاده كنند. در اين ميان برخي نيز به استفاده از تراكتور روي آورده‌اند. گاهي شركت‌هاي خودرو ساز، خودروهاي خود را براي ماشين عروس تزئين نموده و آن را در اختيار زوج‌هاي جوان قرار مي‌دهند. در مواردي پليس ايران با كاروان عروس برخورد و به علت ايجاد آلودگي صوتي آنان را دستگير مي‌كند.

براي تزئين ماشين عروس قواعدي وجود دارد مثلا ماشين هاي تيره را ميتوانيد با گل‌هاي روشن و ماشين هاي روشن را با گل‌هاي رنگي تزئين كنيد. البته دقت كنيد كه تزئين ماشين عروس با ماشين نامزدي به علت رسمي تر بودن مراسم عروس متفاوت است.


اجاره ماشين عروس ارزاني

كي از راه هاي هر چه زيباتر برگذار شدن مراسم عروسي اجاره ماشين عروس ارزان لوكس است. ما با اجاره ماشين عروس سعي مي كنيم با ارائه بهترين و منصفانه ترين قيمت ها، خدماتي ارزنده در خصوص رزرو و كرايه خودرو براي عروسي به تمام زوجين ارائه دهيم. شايد شب عروسي به ياد ماندني ترين شب زندگي يك انسان باشد و هر فردي ميتواند با اجاره ماشين عروس دلخواه خود اين شب را زيبا تر و جذاب تر كند . اين شب به ياد ماندني مهمترين شب زندگي عروس خانم به حساب مي آيد.


ن : mahsa
ت : يکشنبه 27 اسفند 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)